Cześć! Nazywam się Agata. Z pierwszego wykształcenia jestem filologiem klasycznym. Po nauce łaciny i starogreki przyszedł czas na języki programowania - tak zostałam front-end developerką. Na spełnienie tego marzenia pracowałam bardzo długo. Pierwsza praca w branży IT to dopiero początek, a przede mną jeszcze morze nauki. Zapraszam do podczytywania o tym i tamtym z życia początkującej programistki:)

Cześć! Nazywam się Agata. Nie jestem zawodową programistką, ale filolożką, która na przekór wszystkiemu postanowiła zostać koderką!

Z wielką przyjemnością (i z nie mniejszym podekscytowaniem) mam przyjemność ogłosić wyniki konkursu „Gdybym była/a Mikołajem to…”. Sprawdź, czy wygrałaś/eś 🙂

Przede wszystkim, zanim przejdziemy do meritum, bardzo chciałam podziękować WSZYSTKIM uczestnikom za zaangażowanie i udział w zabawie. Wszystkie odpowiedzi były ciekawe i oryginalne. Najchętniej nagrodziłabym Was wszystkich, jednakże w takiej sytuacji konkurs straciłby znamiona konkursu 😉 Wierzę jednak, że już niebawem wszyscy, bez wyjątku, zostaniecie obdarowani przez swoich Mikołajów, a co ważniejsze, sami staniecie się nimi dla kogoś bliskiego. A skoro jesteśmy już przy Mikołajach, to chciałabym bardzo podziękować Firmie No Fluff Coder, która na co dzień zajmuje się nie tylko wymyślaniem fajnych, programistycznych gadżetów, ale także dzięki której już niedługo powędrują do trójki z Was fajne, programistyczne gadżety.

Dobrze, już nie trzymam Was w napięciu. Oto lista zwycięzców 🙂

 

3 miejsce

Keyti

Gdybym była Mikołajem to…
… spróbowałabym naprawić świat 😉 Niegrzecznym dzieciom zamiast rózgi dałabym mały upominek (na zachętę) i jakąś wskazówkę – list czy rzecz, która mogłaby uświadomić im, że można być lepszym i że dobro wraca. Również uczyłabym że dając – otrzymujesz. Tzn. zostawiałabym mały podarek z napisem „znajdź kogoś, kogo możesz tym obdarować” 🙂
Pamiętajmy, że dobro, które dajemy do nas wraca <3
Wesołych Wszystkim!!

 

2 miejsce

Kasia Javaheri Szpak

Gdybym była Mikołajem to rozdysponowałabym prezenty zgodnie z poniższym kodem:

santa.js

var grzeczny = {
prezent:true,
rózga:false
},

var niegrzeczny = {
prezent:false,
rózga:true
},

 

iiiiiiiiiiii…

(and the Oscar goes to…)

 

1 miejsce

Przemek

Gdybym był Mikołajem to zorganizowałbym kulig dla całego swojego zespołu deweloperów. Oczywiście kulig będzie miał Wi-Fi po to aby w trakcie jazdy każdy kto ma potrzebę mógł zgrać zmiany na serwer testowy (w końcu dobra zabawa to też ciekawe projekty „po godzinach” 🙂 ). Po dobrej przejażdżce kubek pysznej kawy i możemy siadać do wigilijnego stołu…

Trójka zwycięzców jeszcze dzisiaj powinna otrzymać ode mnie maile  na adresy zostawione przy wpisach. Gdyby tak się jednak nie zdarzyło, dajcie mi jak najszybciej znać.

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w zabawie! Osobom, którym tym razem nie udało się zgarnąć nagrody, mówię uszy do góry, bo w sklepie No Fluff Coder do 24 grudnia wciąż obowiązuje rabat 10% na wszystkie gadżety. Wystarczy podać hasło „koderatornia”.

A na koniec pozostaje mi życzyć Wam spokojnych, radosnych, Świat! Wszystkiego dobrego i programistycznego! 🙂


  • Kategorie

  • Najnowsze wpisy

  • Archiwum

  • Znajdź mnie

  • Tagi